Sponsorlu Bağlantılar

auslogics-task-manager-tamindir Auslogics Task Manager Bedava İndir  Ücretsiz Görev Yöneticisi Yükle Son Sürüm Download

Windows işletim sistemi içerisinde sabit olarak gelen Windows Görev Yöneticisi sadece birkaç yazılım ve işlemci üzerinde çalışan belirli uygulamaları göstermektedir ve Windows üzerinde o anda çalışan tüm servisleri, her ne kadar RAM harcasalar ve bilgisayarınızı yavaşlatsalar bile göstermez.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Task Manager ile artık işlemciniz üzerinde çalışan tüm uygulama ve servislerin kontrolünü kolay bir şekilde sağlayabilir ve gereksiz olanları kapatarak sisteminizin yavaşlamasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca işlemciye fazla yük bindiren uygulamaları tespit edip bu uygulamaları anında durdurabilir ve bilgisayarınızdan da kolayca kaldırabilirsiniz.

Aynı işlevi gören diğer yazılımlardan ayrılan, ücretsiz olmasının yanı sıra en büyük farkı sadece çalışan programları, uygulamaları, işlemci kullanan işlemleri gösterip engellemeyip çalışan Windows servislerini de göstermesi olan Auslogics Task Manager ile artık bilgisayarınızdaki her işlemi anında görerek gereksiz olanları devre dışı bırakabilir ve sisteminizi yavaşlamadan kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu ücretsiz uygulama ile internet bağlantınızı da görüntüleyerek veri transferinizi takip edebilir, bellek kullanımınızı ve sabit disk kullanımınızı da gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

indir3 Auslogics Task Manager Bedava İndir  Ücretsiz Görev Yöneticisi Yükle Son Sürüm Download

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar