Sponsorlu Bağlantılar

scr_ashampoo_photo_commander_12_greeting_cards_tr Ashampoo Photo Commander Türkçe İndir Resim ve video düzenleme programı

İnternette resimleri ve videoları düzenlemek, organize etmek ve arşivlemek için pek çok yazılım mevcut. Fakat bunlar ya fotoğraf düzenleme yada video editleme özelliklerine sahip. Bunlar arasından kaliteli olup da üst düzey özelliklere sahip olanlar ise çok az sayıda.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Photo Commander ise hem bir resim düzenleyicisi hem de bir video düzenleyicisi olarak çalışabiliyor. Üstelik her iki işi de son derece iyi yapan Ashampoo Photo Commander programının kullanımı da son derece kolaydır.

Grafik arayüzü modern ve şık olmanın yanı sıra, kullanımı basitleştiren bir sadeliğe de sahip. Bu programlar bilgisayarınızdaki bütün multimedya dosyalarını tek bir yerden yönetebilecek ve organize bir şekilde saklayabileceksiniz.

Ashampoo Photo Commander programının en güzel yanlarından birisi de slide show denilen slayt sunumlar hazırlamaya izin vermesi. Yine bu programla resimlerin boyutunu değiştirmek yada cd, dvd, blu-ray kaydı yapmak mümkün. Ashampoo Photo Commander ile tüm fotoğraflarınızı en kaliteli şekilde internette yayınlayabilri yada en yüksek çözünürlük kalitesinde basılmasını sağlayabilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander programının en dikkat çekici fonksiyonu ise bilgisayardaki resimler, videolar ve müzikleri birleştirip bir araya getirerek multimedya albümleri yapabilmesidir. Bu şekilde fotoğrafları, video yada şarkıları kombinasyon yapıp hepsini birlikte sunarak çalma listeleri yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Photo Commander Programın Temel Özelliklerini Kısaca Maddeler Halinde Sıralayacak Olursak;

  • Resim düzenleme: Kırpma, iyileştirme, kesme, birleştirme, düzenleme
  • Popüler tüm resim formatlarını destekleme
  • Resimleri gönderme, yükleme, bastırma, paylaşma
  • Efektlerle artistik dokunuşlar yapma.
  • Fotoğraf kolajları, takvimler, tebrik kartları hazırlama
  • Slide show hazırlama
  • Resimlerle metin ve grafikler ekleme
  • Picasa, Facebook, Youtube’a resim albümleri yükleme

Ashampoo Photo Commander kendi alanındaki en başarılı yazılımlardan birisi, hatta belkide birincisidir. Programı denedim ve test ettim. Mükemmel şekilde kusursuz çalışıyor, hiçbir hata vermiyor veya bilgisayarı kasmıyor. Hemen herkes bu programı kolayca kullanabilir.

Ashampoo Photo Commander Türkçe İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 258 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar