Sponsorlu Bağlantılar

CD, DVD ve Blu-Ray için eksiksiz bir yazma paketi

screen capture of Ashampoo Burning Studio Free

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Burning Studio, bilgisayarınızda CD, DVD ve Blu-ray diskler yazmak için gerekli olan bütün araçlara sahip eksiksiz bir yazma paketi.

Ashampoo Burning Studio’nun iyi yanı, düzenli menüsü sayesinde mükemmel kullanışlılık sunarken, veri yazmak, dosya yedeklemek, film ve fotoğraf slayt gösterilerioluşturmak ve etiketler ve kapaklar yazdırmak için zengin araçlar sunması. Yapmanız gereken tek şey arayüzün solundaki menüye göz atmak ve ilgili görevleri seçmek; bundan sonra Ashampoo Burning Studio ilgili aracı yeni bir pencerede açıyor.

Ashampoo Burning Studio’nun bu sürümünde bazı olağanüstü yeni özellikler var. Bunların biri tüm disk menüsünü taklit eden ve menüyle etkileşmenizi sağlayan video disk önizleme oynatıcısı; diğeri ses CD’leri için entegre ses oynatıcısı ve son olarak disk takıldığında otomatik olarak çalışan etkileşimli menüleri kolayca oluşturabileceğiniz Autoplay düzenleyici.

Ashampoo Burning Studio’nun olabilecek tek eksi yönü, Windows Explorer ile entegre olmaması: it dosya ve klasörleri sadece sağ tıklama yoluyla doğrudan yazmak harika olurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Burning Studio, Blu-Ray desteği, dahili oynatıcılar, etiket ve menü editörleri ve çok sayıda başka ilginç özellik içeren tam özellikli fakat kullanımı kolay bir yazma aracı.

Artıları

  • Blu-Ray desteği (CD ve DVD yanında)
  • Kullanışlı, uygun kategorilere ayrılmış menü
  • Görüntü dosyaları ve çalıştırılabilir diskler için destek
  • Etiketler ve disk kapakları oluşturmanızı sağlıyor
  • Hoş, küçük, kompakt sürüm
Eksileri

  • Windows Explorer ile entegre değil

Ashampoo Burning Studio İndir:

indir

Ashampoo Burning Studio AlternatİF İNDİRME LİNKLERİ:

indir

indir

Ashampoo Burning Studio Ekran Görüntüleri

screenshot of Ashampoo Burning Studio Free

screenshot of Ashampoo Burning Studio Free

ashampoo-burning-studio-01-700x445.png

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar