Sponsorlu Bağlantılar

ASCII Art Generator ile resimlerden ASCI (harf, sayı ve sembollerle yapılan grafik çalışması) çalışmalar yapabilirsiniz. Renkli ya da siyah beyaz bir resmi hızlı ve kolay bir şekilde ASCII biçime dönüştürebilirsiniz. Eğlenceli, hoş, etkileyici çalışmaları ASCII karakterlerle oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendinize has farklı grafik çalışmalar yapabilirsiniz. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ya da sürpriz olarak bir yere vermek amacıyla böyle değişik çalışmalar yapabilirsiniz.

Programın kullanımı ve ayarları da zor değil. Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ekran üzerinde bulunan
Convert İmage/Resmi dönüştür kısmından Browse butonuna tıklayıp, resim seçimi yaptıktan sonra, çıktı biçimini de seçip (HTML, resim, RTF ya da ASCII) Start Conversion butonuna basmanız yeterli olacaktır. Resim çalışmanız seçmiş olduğunuz çıktı tarzında ASCII biçimine dönüştürülür.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca dönüştürme seçenekleri için
yazı tipi, boyutu, arkaplan rengi, satır boyutu, metin tarzı, hiza ve HTML başlığı gibi çeşitli seçenekler de kurabilirsiniz.

Tree Draw bölümünde ise kendi çizimlerinizden oluşacak çalışmalar yapabilirsiniz. Kalem, silgi, karakterlerden oluşan pencere içinde kaleminizle istediğiniz yazıyı yazabilir ve resmi çizebilirsiniz. Daha sonra bu çalışmayı metin dosyası olarak (TXT) kaydedebilirsiniz.

Kısıtlama
Program demo sürüm olduğu için bazı özellikler kapalıdır. Yapmış olduğunuz ASCII çalışmayı kaydedemezsiniz

indir

Sponsorlu Bağlantılar

Versiyon:3.2.4.4

Boyut:675 KB

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows 98/Me/2000/XP

Lisans:Kısıtlı (Demo)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar