Sponsorlu Bağlantılar

agsoft-siteapartman-aidat-ve-gelir-gider-takip-programi-8311-66 Apartmanlar İçin Site Yönetimi Takip Programı Türkçe İndir

AGSoft Site – Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip; site ve apartman yöneticilerinin üyelerinden almış oldukları aidatların takibini yapabilecekleri kullanımı kolay bir site yönetimi takip yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

b_agsoft-site-apartman-aidat-ve-gelir-gid-1351589358 Apartmanlar İçin Site Yönetimi Takip Programı Türkçe İndir

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde site, apartman ve iş hanı gibi toplu yaşama alnında yaşayanların aidat ve gelir, gider verilerini kolaylıkla takibini, yapabilirsiniz. Yazılıma mülk sahiplerinin bilgilerini girebilirsiniz ve tek tuş ile tüm mül sahibi ve oturanlara aidat aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım ile Excel’e veri aktarımı yapabilir, aynı şekilde Excel’den veri aktarımı yapabilmeniz mümkündür.
 b_agsoft-site-apartman-aidat-ve-gelir-gid-1351589359 Apartmanlar İçin Site Yönetimi Takip Programı Türkçe İndir
Ayrıca tüm üyelerin borç durumları listelenebilir ve ayrıntılı raporlama yapabilir, yazıcıdan çıktılarını alabilirsiniz. Bununla birlikte aylı, yıllık gelir – gider raporlarını alabilir, sınırsız mülk ve üye girişi yapabilirsiniz. Sınırsız site ve apartman takibi yapabilir, üyelerin resimlerini yazılıma aktarabilirsiniz.
indir3 Apartmanlar İçin Site Yönetimi Takip Programı Türkçe İndir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :3.7 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar