Sponsorlu Bağlantılar

workout-trainer-ekran-goruntusu3box Android ve iPhone için Workout Trainer Fitness Uygulaması Egzersiz Hareketleri Programı

Workout Trainer fitness uygulaması kullanıcılara sertifikalı antrenörler tarafından hazırlanan sesli, resimli ve videolu açıklamaların olduğu detaylı bir fitness programları sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İster evde isterseniz de fitness salonunda egzersiz, vücut geliştirme vb. yapıyor olun Workout Trainer uygulamasında bulunan 1000’den fazla ücretsiz antrenman seçeneğinden kendinize uyanları bulabilirsiniz. Uygulama ayrıca karın kası yapma, kilo verme, koşu sürelerini geliştirme, yoga çalışma gibi belli amaçlara odaklanmanıza da yardımcı olmaktadır.

Workout Trainer, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir fitness uygulamasıdır.

androidindir Android ve iPhone için Workout Trainer Fitness Uygulaması Egzersiz Hareketleri Programı iphoneindir Android ve iPhone için Workout Trainer Fitness Uygulaması Egzersiz Hareketleri Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar