Sponsorlu Bağlantılar

pudding-camera-ekran-goruntusu2out Android ve iPhone için Kaliteli Video Çekme Uygulaması Ücretsiz İndir  Pudding Camera Bedava Yükle

Pudding Camera, cep telefonunuzda veya tablet bilgisayarınızda kolayca farklı ve kaliteli resimler çekip video kaydı almanıza olanak sağlayan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

9 Kaliteli kamera ve 8 güzel film efekti sunan uygulamada resimlerinizi zenginleştirecek çoklu çekim, balık-gözü, oyuncak kamera gibi farklı efektler ve filtreler bulunmaktadır. Bunun yanında uygulama yüz tanıma teknolojisi, lens kontrolü, pratik galeri özellikleri, sosyal ağlarda anında ve kolay paylaşım gibi pek çok seçenek sunmaktadır.

Pudding Camera, Android işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu bir kamera uygulamasıdır.

iphoneindir Android ve iPhone için Kaliteli Video Çekme Uygulaması Ücretsiz İndir  Pudding Camera Bedava Yükleandroidindir Android ve iPhone için Kaliteli Video Çekme Uygulaması Ücretsiz İndir  Pudding Camera Bedava Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar