Sponsorlu Bağlantılar

hamilelik-ekran-goruntusu2box  Android ve iPhone için Hamilelik Uygulaması Ücretsiz İndir Gebelik İle İlgili Bilgi Rehberi Kılavuzu Kitabı Programı Yükle

Hamilelik, cep telefonunuzdan ve tablet bilgisayarınızdan gebelikle ilgili faydalı bilgilere ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir sağlık uygulamasıdır. Uygulama aracılığı ile bebeğinizin gelişimini gün gün takip edebilir; gebelik sırasında karşılaşabileceğiniz hastalıklar ve ilaçsız tedavi yöntemleri, hamilelikte beslenme, doktor seçimi emzirmeyle ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunların yanında uygulamada bebeğinizin doğrum tarihini hesaplamak, doğuma giderken yanınıza almanız gerekenler, eşinizin sorumlulukları, acil durumlar için lokasyan bildirimi gibi ekstra özellikler ve bilgiler de bulunmaktadır.

Hamilelik, Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilen bir sağlık oyunudur.

androidindir  Android ve iPhone için Hamilelik Uygulaması Ücretsiz İndir Gebelik İle İlgili Bilgi Rehberi Kılavuzu Kitabı Programı Yükle iphoneindir  Android ve iPhone için Hamilelik Uygulaması Ücretsiz İndir Gebelik İle İlgili Bilgi Rehberi Kılavuzu Kitabı Programı Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar