Sponsorlu Bağlantılar

hide-contacts-list-cae979-h900 Android telefonun rehberini gizleme uygulaması-rehber kilitleme saklama programı

Herkesin rehberinde başkasının görmesini istemediği bazı isimler olabilir. Sonuçta telefon rehberimiz bizim özel hayatımıza ait bir takım gizli numaralar yada adresler içerebilir. Eğer başkalarının rehberinizi görmemesini istiyorsanız o zaman Contact Lock isimli bu bedava uygulamayı yükleyerek rehberinizdeki tüm kişileri yani rehberin tümünü kilitleyip ya da teker teker istediğiniz bir kişinin numarasını seçerek koruyabilir ve böylece başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte programın önemli özellikleri:

Binlerce kişiden oluşan rehberinizi tek dokunuşla gizlemenize imkan tanıyan Contact Lock, şifreyi yalnızca belirttiğiniz e-posta adresine gönderir, rehberiniz daima güvendedir. Eğer şifrenizi unutursanız “forgot password” butonuna dokunarak şifrenizi yenileyebilirsiniz veya dilediğiniz zaman mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz. Basit tasarlanmış arayüze sahip uygulama, Android cihazınızın performansını yavaşlatmaz.

Sınırsız sayıda kişi gizlemenize imkan tanıyan ve tüm kişi içeriklerini destekleyen uygulama ile rehberinizi merakla gözlerden gizlemek oldukça basit.

hide-contacts-list-fc314b-h900 Android telefonun rehberini gizleme uygulaması-rehber kilitleme saklama programı

“Gizle Kontakt listesi” uygulamasını indir:

androidindir Android telefonun rehberini gizleme uygulaması-rehber kilitleme saklama programı

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Android/Android Tablet
Gereklilik:Android 1.6 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar