Sponsorlu Bağlantılar

F-Secure-App-Permissions-Android-Apps-on-Google-Play Android için uygulamalara izin verme ve kişisel bilgilere erişimi yasaklama (filtreleme) uygulaması

Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa bu cihaza yüklediğiniz her türlü uygulamanın izin bilgilerini görmek için F-Secure App Permissions uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen ücretsiz olan F-Secure App Permissions uygulaması sizlere hangi uygulamanın nelere erişim izni olduğunu gösterir ve böylece kişisel bilgilerinize ulaşma yetkisi olan riskli zararlı ve sakıncalı uygulamaları anında tespit edebilir ve gerekirse erişimi engelleyebilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu avantajlar ve diğer teknik özelliklerini kısaca özetleyecek olursak;

Android cihazınızın bataryasını sömüren uygulamaları, para sızdırmaya çalışan uygulamaları, kişisel bilgilerinizi kullanacak uygulamaları veya konum bilgilerinizi gören uygulamaları F-Secure App Permissions ile anında tespit edebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüze sahip uygulama ile hangi uygulamanın hangi izinlere ihtiyaç duyduğunu görebilir, izinler için filtre uygulayarak belirlediğiniz liste dışında kalan uygulamaların cihazınıza yüklenmesini engelleyebilirsiniz.

  • Bilginiz dışında arama yapan veya mesaj gönderen uygulamaları,
  • Kişilerinize ve hesaplarınıa erişmeye çalışan uygulamaları,
  • Cihazınızın bataryasının hız bir şekilde tükenmesine neden olan uygulamaları tespit edebilirsiniz.

androidindir Android için uygulamalara izin verme ve kişisel bilgilere erişimi yasaklama (filtreleme) uygulaması

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Android/Android Tablet
Gereklilik:Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici:F-Secure
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar