Sponsorlu Bağlantılar

1391903775_basliksiz-1 Android için Flappy Bird Benzeri Oyun Gezginler  İndir Ücretsiz Oyna

Milyonların severek oynadığı Flappy Bird oyununu oynamaya doyamıyorsanız fakat hep aynı yerlerde aynı şeyleri yapmaktan birazcık sıkıldıysanız ama yine de Flappy Bird tarzı oyunları çok seviyorsanız, o zaman gelin Flappy Bird’ün en iyi alternatiflerinden biri olan Flappy Wings oyununu deneyin. Zaten çok yakında Flappy Bird oyunu kaldırılacak ve yükleyemeyeceksiniz.  Android’li telefonlar için tamamen ücretsiz olan bu oyunun özellikleri ise şöyle;

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun, Dong Nguyen tarafından geliştirilen Flappy Bird ile neredeyse aynıdır.

1392024411_flappy-wings-1-300x400 Android için Flappy Bird Benzeri Oyun Gezginler  İndir Ücretsiz Oyna1392024426_flappy-wings-2-300x4001 Android için Flappy Bird Benzeri Oyun Gezginler  İndir Ücretsiz Oyna

Flappy Wings oyununda da, Flappy Bird’de olduğu gibi, süper Mario oyununda gördüğümüz tüplerin arasından kuşa dokunup havalandırarak geçirmeye çalışıyorsunuz. Ancak oyunun kahramanı biraz farklı. Mavi olan kuş stratosferik dudaklara sahip ve normal bir gagası yok. Ayrıca bu kahramanın kontrol sistemi de diğeriyle aynı.

Flappy Bird’ü kaçırdıysanız, şuanda Google Play Store’dan klonlanmış hali olan Flappy Wings oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hiçbir ücret istemeyen bu oyunu tamamen bedavaya indirip doyasıya oynayabilirsiniz. Flappy Bird’ün kaldırılması her ne kadar oyunun hayranlarını üzecek olsa da sonuçta gördüğünüz gibi demokrasilerde çareler tükenmiyor.

Oyunu yüklemek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar