Sponsorlu Bağlantılar

11-3-2014-03-53-24 [Android] En güzel  araba yarışı oyunu

Traffic Racer  görüp görebileceğiniz en kaliteli araba yarışı oyunları içinde yer alır.  Kendi tarzınıza uygun olan otomobili seçin ve şehrin sokaklarının tozunu attırın.  İstediğinz her şeyi yapmak serbest. Oyun son derece heyecan verici.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen TÜRKÇE olan bu oyunun görsel grafikleri ve ses efektlerindeki kalite gerçekten olağan üstü.  En hızlı arabalarla sokaklarda makas atabilir ve son sürat gerçek bir sürücü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Peki Traffic Racer oyunu nasıl oynanır? Bu oyunu oynamak çok basit. Hemen kısaca bir kaç cümleyle anlatmak gerekirse;

Oyundaki amacınız, kalabalık trafikte yapabildiğiniz en yüksek süratte aracınızı kullanarak gidebildiğiniz kadar uzun mesafe yapmak ve yüksek puan almak. Yarışlardan kazandığınız paralar ile yeni araçlar alabilir veya kendi aracınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca elde ettiğiniz puan sonucu dünya üzerindeki oyuncular arasındaki yerinizi oyun içerisinden görebiliyorsunuz.

Traffic Racer’ı oynarken hızlanmak için ekranın sağına ve yavaşlamak için ekranın soluna dokunmanız yeterlidir. Ayrıca oyun içerisinde ne kadar hızlı sürerseniz o kadar puan kazanırsınız. Saatte 100 kilometreden fazla hızla giderken araçları yakınından geçerek sollamak size ekstra puan ve para kazandırır. Çift yön modunda ise karşı şeritten giderek ekstra ve puan kazanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gördüğünüz gibi bu oyunu çocuklar bile rahatça oynayabilir ve keyifli anlar geçirebilir.  Tamamen ücretsiz olmasına rağmen hem heyecanlı hem de son derece bağımlılık yaratan böyle oyunlar çok zor bulunur.

Telefona yükleyin ve oynayın. Emin olun pişman olmayacak ve bana teşekkür edeceksiniz…

indir3 [Android] En güzel  araba yarışı oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar