Sponsorlu Bağlantılar

AIDA64-Extreme-Edition-2.70.2222-Beta-1 AIDA64 Extreme Edition Türkçe İndir Sistem Bilgisi Gösterme Programı Bedava Deneme Sürümü Ücretsiz Download

Bilgisayarını tanımak, sistem özelliklerini öğrenmek, üzerinde testler yapmak, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınızın sahip olduğu bileşimleri görmek ve bilgisayarınızla ilgili bütün bilgilere ulaşabilmek için kullanacağınız en önemli program.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Bilgisi görüntüleme programları arasında en yaygın olarak kullanılmaya başlanan ve dünyada da en popüler şekilde indirilme sayısına ulaşan AIDA64 Extreme Edition programı ile yukarı bahsettiğimiz bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ekran kartınızın gücünü, RAM’iniz gücünü öğrenerek oyunlarınız için test yapabilirsiniz. Yüklü olan veya olmayan ve yüklenmesi gereken eksik sürücülere (driver) ulaşabilirsiniz. Bilgisayar sisteminizi daha iyi tanımanıza ve bu yolla bilgisayarınızdan daha iyi performans almanıza yardımcı olan AIDA64 programı ile bilgisayarınız hakkında tamamen bilgi sahibi olacaksınız.

indir3 AIDA64 Extreme Edition Türkçe İndir Sistem Bilgisi Gösterme Programı Bedava Deneme Sürümü Ücretsiz Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar