Sponsorlu Bağlantılar
agrar-simulator-2013-01-700x525 Agricultural Simulator 2013 Çiftlik Simülasyonu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Agricultural Simulator 2013 şimdiye kadar bildiğiniz, duyduğunuz, oynadığınız bütün simülasyon oyunları unutturacak cinsten bir çiflik simülasyondur.
Farming Simulator 2013 ile benzer fakat onu biraz daha önünde olan Agricultural Simulator 2013 oyunu size gerçek bir çiftçi hayatı için bütün kapıları sonuna kadar açıyor.
Haritaların sayısız, araç ve gereçlerin fazlasıyla bulunduğu oyunda, yapımcılar bu sefer oyuncuları biraz serbest bırakmış. Oyunda çok fazla kural ve gereksinimler yok. İster bütün yaz yatın ve hiç bir ekmeyin, tabi bu durumda para kazanmazsınız, isterseniz gecenizi gündüzünüze katın ve durmaksızın çalışın. Bütün tarlalar sizin olabilir. Bütün ekinleri ekebilir ve bütün araçlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz.
Yeni tasarlanmış son model tarım araçlarına sahip oyunda, belki de tarlanın içine sokmaya kıyamayacağınız cinsten araçlar mevcut. Assey Ferguson, John Deere Fenot, Voltra ve Gecko gibi traktör markaları mevcut. Araçların verimlilikle çok üst düzeye çıkartılmış. Her ayrıntı düşünülmüş ve neredeyse insan gücüyle yapılması gereken hiç bir iş kalmamış. Her noktada tarım araçları imdadınıza koşuyor. Fakat araçların benzin durumuna, arızalarına ve bakımına çok özen göstermelisinz çünkü bunların kontrolleri de bize ait. Yolda kalmak istemiyorsanız hassas olmalısınız.
Oyunda sadece tarım ile değil aynı zamanda hayvancılık ile de para kazanacak ve çok eğlenceli hayvan bakım işlerinde çalışacaksınız. Hayvan çiftlikleri kurabilir hayvanların etinden ve sütünden yaralanarak bolca para kazanabilirsiniz.
Çiflik simülasyonları hayatımıza gireli uzun zaman oldu fakat artık ilk gün ki gibi değiller. Ne kadar geliştikleri ortada ve bu konuda durmaya da niyetleri yok. Ayrıntılı oyunları sevenlerin bağımlısı olacağı çok ama çok kaliteli bir yapım olan Agricultural Simulator 2013 oyununu siz de hemen denemelisiniz. İyi eğlenceler.
Sistem Gereksinimleri :
Microsoft Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
2.0 GHz Intel veya AMD işlemci eşdeğer
Nvidia Geforce 7600 serisi, ATI Radeon X1600 grafik kartı veya daha iyi (en az 256 MB VRAM)
1 GB RAM
1 GB boş sabit disk alanı
Soundcard
DVD-ROM Sürücü
 indir3 Agricultural Simulator 2013 Çiftlik Simülasyonu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Dmo
  • Boyut :675 MB
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar