Sponsorlu Bağlantılar

Kapsamlı bir PC koruma ve bakım yazılımı

advanced-systemcare-ultimate-44-700x472 Advanced SystemCare Ultimate Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced SystemCare Ultimate, PC’nizi en iyi koşullarda çalıştırabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız hemen hemen bütün araçları içeren bir güvenlik ve optimizasyon yazılımı. IObit’in kapsamlı güvenlik ve optimizasyon yazılımı olarak firmanın Advanced SystemCare ve Antivirus 2013’ünün yerine geçiyor.

Deneyimli bir kullanıcı değilseniz bir PC’nin bakımını yapmak korkutucu ve sıkıntılı olabilir. IObit bunu dikkate almış ve Advanced SystemCare Ultimate’ı yeni başlayanlar için yeterince basit, ileri düzey kullanıcılar için ise yeterince güçlühale getirmiş.

‘Basit Mod’da, Advanced SystemCare Ultimate’ı kullanmak aşırı basit. Ana pencere PC’nizin mevcut sağlık durumunu ve eylem gerektiren bildirimleri gösteriyor. Ayarlarla uğraşmaya gerek kalmadan sisteminizi taramaya ve optimize etmeye yarayan büyük bir buton mevcut.

‘Uzman Modu’nda ileri düzey kullanıcılara Advanced SystemCare Ultimate’ın yaptığı şeylerin kapsamlı bir listesi veriliyor. Advanced SystemCare Ultimate’ın yapabildiği optimizasyon işlemlerinden bazıları şunlar:

Sponsorlu Bağlantılar

– Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme – Gizlilik Temizliği – Kayıt Birleştirici/Onarıcı – Açıkları Giderme – Çöp Dosyaları Temizleme – Sistem Optimizasyonu – Disk Tarama – Disk Birleştirme

Diğer bakım ve güvenlik yazılımları gibi Advanced SystemCare Ultimate da arkaplanda çalışacak şekilde programlanabiliyor, böylelikle PC’nizin bakımını yapmayı hatırlamak zorunda kalmıyorsunuz. Bilgisayarınızı normal bir şekilde kullanırken bu iş kendiliğinden yapılıyor.

Advanced SystemCare Ultimate’ın ilginç bir özelliği de PC’nizi iş ya da oyun için optimize etmeye ayarlanabilen ‘Turbo Boost’ modu. Turbo Boost başlangıçta çalışacak şekilde ayarlanabiliyor, böylelikle PC’niz istediğiniz göreve hazır hale getiriliyor. PC’nizin istediğiniz şekilde çalışmasını sağlayacak onlarca seçenek var.

Advanced SystemCare Ultimate aynı zamanda CPU ve RAM kullanımını gösteren kullanışlı bir ‘widget’ ile geliyor. Oka tıklayarak bunu genişletebilir, böylelikle PC’nizin sağlık durumunu ve tarama, RAM temizleme ya da bilgisayarı kapatma gibi seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Bu widget, sistem kaynaklarını izleme ve Advanced SystemCare Ultimate ile genellikle yapılan görevleri başlatmak için harika.

Yanlış giden bir şeyler olursa Advanced SystemCare Ultimate bir ‘Kurtarma’ aracına da sahip. Buradan sistem kurtarma noktaları oluşturabiliyor ve görebiliyorsunuz. Kayıt dosyaları da yedekleniyor, böylelikle kötü bir şey olursa bunları da yeniden yükleyebiliyorsunuz. Bu özellikler oldukça temel. Advanced SystemCare Ultimate’ın kapsamlı bir yedekleme çözümüne sahip olduğunu görmek hoş olurdu.

Advanced SystemCare Ultimate’ın performansı iyi olmasına rağmen tam taramalar uzun sürebiliyor. Bakım yapılırken, disk birleştirme ve kayıt dosyalarını onarmada Advanced SystemCare Ultimate hızlı çalışıyor. Advanced SystemCare Ultimate’a neyin onarılması gerektiği kararını kullanıcıya bırakmadan onarımları otomatik yapma yetkisi de verilebiliyor. Bu da bakım sırasında zamandan ve düşünceden kazanmanızı sağlıyor.

Advanced SystemCare Ultimate’daki virüs tarayıcı BitDefender’ın antivirüs teknolojisiyle IObit’in kendi kötü amaçlı yazılım tespit motorunu birleştirerek PC’nizi koruyor. Advanced SystemCare Ultimate diğer antivirüs tarayıcılarla birlikte de çalışabiliyor ancak Windows 8’in varsayılan antivirüs programı olan Windows Defender’ı kapatıyor. Advanced SystemCare Ultimate’ın antivirüs performansını halen test ediyoruz ve sonuçlar geldikçe bu incelemeyi de güncelleyeceğiz.

Genel olarak Advanced SystemCare Ultimate kullanıcılara mevcut en iyi kapsamlı güvenlik ve optimizasyon yazılımlarından birini sunuyor. İyi performans ve kullanım kolaylığı Advanced SystemCare Ultimate’ı iyi bir öneri haline getiriyor.

Artıları

  • Onlarca optimizasyon seçeneği
  • Programlama sayesinde bakımı düşünmenize gerek kalmıyor
  • İş ya da oyun için Turbo Boost modu
  • Bakımı bir bütün olarak yapıyor
  • Windows sistem güncellemelerini indirme seçeneği
  • Her kullanıcıya göre yeterince basit veya karmaşık olabiliyor
Eksileri

  • Bazı taramalarda sistem kaynaklarını zorluyor
  • Tam taramalar uzun sürüyor
  • Kurtarma araçları temel

Advanced SystemCare Ultimate Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 72 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar