Sponsorlu Bağlantılar

18_wheels_of_steel_haulin_1_l 18 Wheels of Steel Haulin Tır sürme oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

18 Wheels of Steel Haulin, dünyaca ünlü bir tır sürme oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara uygun olarak şöförlük yaparak, kargonuzu zamanında ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyunda trafik kurallarına da uymak zorundasınız, çünkü polisler her an peşinizde olabilirler. Çok ağır ceza kestikleri bile olmaktadır.
18_wheels_of_steel_haulin_2_l 18 Wheels of Steel Haulin Tır sürme oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Çok kaliteli, grafik tasarımı çok iyi ve çok gerçekci olarak geliştirilmiş bu oyun yolda giderken her şey düşünülmüş durumda. Mola ve benzin ihtiyaçlarınızı bile karşılayabilirsiniz. Bu oyunla hem patron hem de şöför oluyoruz. Yeni otobüsler, yeni araçlar alıyoruz ve bunlara da şöför alarak para ödemesi yapıyoruz. Ayrıyetten otobüsle de iş alarak kendimiz de para kazanıyoruz.
Firmalarda istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz istediğiniz yere teslimat yapabiliyorsunuz. Teslimat yaptıktan sonra para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayla araba, işçi alıyorsunuz ve işçilere para ödeyerek şöförlük yaptırıyorsunuz. Son derece eğlenceli olan bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim.
  • Lisans :Demo
  • Boyut :144 MB
  • Dil :Türkçe
indir3 18 Wheels of Steel Haulin Tır sürme oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Alternatif indirme linkleri (yüzde yüz güvenli ve çalışan linkler)
indir3 18 Wheels of Steel Haulin Tır sürme oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar